darkolivee@gmail.com

10 Mart 2015 Salı

instagramda artık @darko.butik de var :D

Herkese Selam

Yaklaşık 1 hafta oluyor sanıyorum, instagramda bir butik açtım, bu butik sadece benim dolabımdan oluşuyor :) Hiç kullanılmamış ya da, bir kaç kez kullanılmış tertemiz kaliteli ürünler, beden değişikliği nedeniyle dolap bekleyen kıyafetlerimi elden çıkarıyorum, biliyorsunuz alışveriş aşkı hiç bitmez, dolap boşalsın ki yenilerine yer açılsın :)
Ben giydim, birazda başkaları giysin diyoruz, bu butiklerden, bende çok orjinal kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler bulup alışveriş yapabiliyorum...

Belki sizinde hoşunuza giden bir şey olur, takip ederseniz çok mutlu olurum :)

Takip için @darko.butik 

Çoğu yurtdışı sitelerinden alınmış, çantalar, ayakkabılar,kazaklar sıfır etiketi üzerinde pantolonlar daha neler neler :)
Yaz geliyor, güneş gözlüklerini kaçırmayın :)
Sevgiler
Darkolive


9 Mart 2015 Pazartesi

Zaman Değişir, Ama Büyük Gözlerin Modası Asla Değişmez!

Geçmişten günümüze, zaman içinde moda ve güzellik kavramları çok değişti, her dönemin favori giyim, makyaj ve saç tarzları oldu fakat büyük gözlerin güzelliği zamandan hiç etkilenmedi, güzellik değerini her zaman korudu...
Oriflame, gözleri %30 oranında açan ve böylece daha büyük görünmelerini sağlayan yeni ürünü The One Eyes Wide Open maskara ile 1950’lerden günümüze, hatta geleceğe uzanan keyifli bir oyun uygulamasıyla sizleri büyük gözlerin odak nokta olduğu bir güzellik yolcuğuna çıkarıyor. Zamanda yapacağınız bu yolcukta ise en büyük sürpriz markanın yeni yüzü Ezgi Mola’nın size eşlik etmesi.

İlk adımda Ezgi Mola’nın farklı tarzlardaki fotoğraflarını doğru dönemler ile eşleştirmeniz gerekiyor. Ardından yolculuk etmek istediğiniz yılı seçiyorsunuz. Devamı sürpriz! Zamanda yolculuk etmekten keyif alacağınıza eminim. Üstelik bu yolculuğa çıkanlar Ezgi Mola ile tanışma şansına sahip oluyor. Birbirinden güzel Oriflame ürünlerinden oluşan hediye paketleri ve maskara da cabası!
Bu keyifli uygulamaya Oriflame Türkiye’nin Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz: https://zamansizgozler.com/
Bir boomads advertorial içeriğidir.